Krijime

Cikël me poezi me rastin e 8 Marsit nga mësuesja Iriana Papamihali

“Grua”, “Nënë” dhe “Mona Liza” janë tri poezi të shkruara nga mësuesja Iriana Papamihali me rastin e festës së 8 Marsit, e të cilat ajo preferoi t’i ndajë me ne sot në këtë ditë të shënuar ndërkombëtare.

Poezi me rastin e 8 Marsit 


©Portali Shkollor- Të gjitha të drejtat e rezervuara. Ndalohet kopjimi pa lejen tonë. 

657 Lexime
4 muaj më parë