IDE

Si të krijoni drerë me selino dhe gjalpë kikiriku?

Shkopinjtë selino me gjalpë kikiriku janë një opsion i shëndetshëm për nënat që dëshirojnë t'i ushqejnë fëmijët e tyre me diçka argëtuese, por megjithatë duke ruajtur një mënyrë jetese të pastër.

Çfarë ju nevojitet:


● Selino

● Gjalpë kikiriku 

● Mjedra të freskëta

● Pretzle

● Pak çokollatë të bardhë dhe të zezë për sytë Ju madje mund t'i lini fëmijët t'i përgatitin shkopinjtë. Thjesht bëni gati të gjithë përbërësit dhe lini gati për t'i bashkuar, kështu që fëmijët mund të argëtohen duke bërë shkopinjtë.Burimi: Klikoni këtu 

 

Përgatiti: Era Baliu, gazetare përgjegjëse e Portalit Shkollor Albas për Kosovën


© Portali Shkollor- Të gjitha të drejtat e rezervuara. Ndalohet kopjimi pa lejen tonë. 

179 Lexime
1 muaj më parë